Nic nie kojarzy się z domem, jak zapach świeżo upieczonego ciasta. Dlatego każdy, kto znajdzie się w naszych cukierniach, poczuje się naprawdę u siebie.

Działamy z pasją już od 1997 roku. Ciasta do naszych cukierni dostarczamy własnym, specjalistycznym transportem kilka razy dziennie, a nasze produkty znaleźć można nie tylko na terenie Bydgoszczy.

Staramy się zapewniać naszym klientom szeroki wachlarz asortymentu na każdą okazję, do porannej kawy czy popołudniowej herbaty, na deser, na świąteczny podwieczorek, firmową lub rodzinną uroczystość.

Sztandarowym produktem są z pewnością różnorodne serniki, tradycyjne drożdżówki i lody. Oferujemy także wyjątkowe torty okolicznościowe, ciasta, baby, a także babeczki z owocami, pączki i drobne ciasteczka. Wszystko, co tworzymy robimy z miłości do słodkości. Zapraszamy do degustacji w przytulnych, delikatnie stylizowanych wnętrzach przy doskonałej kawie.

Od 2011 roku prowadzimy także piekarnię, w której chleb wyrabiamy ręcznie. Powstaje on na bazie naturalnego zakwasu. Nasza oferta jest bardzo zróżnicawana. Obejmuje chleby pszenne i gatunkowe oraz bułki. Świeże pieczywo dostarczamy do naszych sklepów specjalistycznym transportem nawet 3 razy dziennie.