umowa o pracę

Już od pierwszego
dnia zatrudnienia oferujemy
umowę o pracę!

work life balance

Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem, które dba o to aby równowaga między pracą, a życiem prywatnym była zachowana. Dokładamy wszelkich starań, żeby praca nie miała wpływu na rozwrój Twoich pasji oraz życie towarzysko-rodzinne.

elastyczny czas pracy

Jesteśmy otwarci na zatrudnienie pracowników w niepełnym wymiarze czasu pracy (0.5, 3/4). Staramy się uwzgladniać Twoje potrzeby na dni wolne.

rozwój, to jest to!

Jeśli zamierzasz podjąć dalszą naukę, podnieść swoje kwalifikacje i jest to powiązane z zawodem, który u naz wykonujesz - masz szansę na dofinansowanie!

po szczeblach na szczyt kariery

Stawiamy na rozwój i kompetencje! Dlatego wierzymy, że profesjonalne szkolenia, które oferujemy będą miały realny wpływ na Twój rozwój zawodowy w naszej firmie.

więcej za mniej

Pracując w naszej firmie,
możesz nasze produkty kupować
w specjalnych cenach!

ubezpiecz się

Jako nasz pracownik możesz dołączyć
do ubezpieczenia grupowego
na korzystnych warunkach.

czas na śniadanie

Podczas przerwy w pracy czeka na Ciebie kawa, herbata i małe śniadanie.

nowe technologie to cząstka nas

Dołączając do nas - dołączasz do zespołu pracowników jednej z najnowocześniejszych cukierni w Europie.

success!

Napisz wiadomość lub zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy.

Prześlij nam swoje CV za pośrednictwem poniższego formularza:

Twoje dane
wyślij
opcjonalne

preferencje


Twoje dane


dodaj plik cv w formacie pdf
wyślij

Kliknięcie przycisku "Wyślij" jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na: 1. Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji; 2. Włączenie złożonych dokumentów do moich akt osobowych w przypadku zatrudnienia mnie na wskazane powyżej stanowisko; 3. Przechowywanie przedłożonych przeze mnie dokumentów przez okres jednego miesiąca od zakończenia procesu rekrutacji w sytuacji, gdy proces rekrutacji nie zakończy się zatrudnieniem mnie na wskazanym powyżej stanowisku, w celu uwzględniania mojej kandydatury w kolejnych procesach rekrutacyjnych; 4. Zniszczenie / usunięcie przedłożonych przeze mnie dokumentów po upływie 30 dni od dnia zakończenia rekrutacji w sytuacji, gdy nie odbiorę złożonych dokumentów; Potwierdzam otrzymanie informacji o możliwości dostępu do treści moich danych osobowych, prawie do ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia, jak również mam świadomość, że przekazanie danych osobowych jest niezbędne w celu ewentualnego zawarcia umowy.

Staropolska sp. z o. o.

ul. Grunwaldzka 207-209,

85-451 Bydgoszcz

NIP 967 145 21 07

Biuro Obsługi Klienta

sekretariat

G: pn-pt 7:00 - 15:00

Iza

księgowość

Agata, Krystyna, Żaneta

sprzedaż

G: pn-pt 7:00 - 15:00

Ewa

zaopatrzenie

Edyta

Kadry

G: pn-pt 7:00 - 15:00